کلاتی، اصیل و با کیفیت

روی آوردن به محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک و تولیدات غیرصنعتی در همه جای جهان رو به گسترش است و از سوی دیگر انسان امروز اهمیت بیشتری برای وقت، سلامتی، انرژی و جیب خود قائل است! از همین رو کلاتی مفتخر است که محصولاتی با کیفیت بالا را همزمان با صرفه جویی در وقت، انرژی و جیب شما ارایه می کند. سهولت خرید اینترنتی، امکان انتخاب از بین انواع محصول، ارایه اطلاعات دقیق درباره هر محصول و مزیت‌های بسیار دیگری در کلاتی وجود دارند که شما را از دردسرهای جستجو در بازار، صرف هزینه و وقت زیاد و مواجهه با اجناس بی کیفیت راحت می کند!


کالاها و خدمات ارائه شده

فروش کالاهای تولید شده در کلات نادر و سایر کالاها: کالاهای ارایه شده در کلاتی در دو بخش مواد غذایی و صنایع دستی طبقه بندی می شوند. مواد غذایی شامل برنج منطقه کلات که در کارخانه‌های شالی کوبی مجاز شهرستان کلات نادر تولید، فرآوری و بسته بندی گردیده می شود و صنایع دستی نیز از بافته‌های زیبای پشمی، ابریشمی و دیگر محصولات و کارهای ساخته دست هنرمندان شهرستان کلات نادر است. با ما همراه شوید و صنایع دستی عرضه شده در سایت مانند گلیم، پلاس و پلاسچه، نواربافی، ابریشم بافی، قالیچه‌های دست باف و ... را ببینید، بشناسید و به آسانی سفارش داده یا خرید کنید. همچنین انواع برنج درجه یک منطقه کلات نادری، روغن‌های حیوانی و گیاهی مانند کره، روغن زرد، روغن کنجد، عسل مرغوب و گردو را با خیالی آسوده با چند کلیک و پرداخت آنلاین بخرید. شعار ما این است: کلاتی، اصیل و با کیفیت.

خدمات گردشگری و رزرو آنلاین اتاق و سوییت در کلات نادری: کلاتی از ابتدای سال 1395 و با هدف آسان سازی سفر گردشگران به منطقه کلات نادری اقدام به ایجاد سرویس آنلاین رزرو اتاق و سوییت نموده است. پیش بینی مکانی مناسب برای اقامت در سفر خیالی آسوده و خاطره‌ای خوش از سفر به منطقه کلات را برای مسافران به همراه دارد. همچنین کلاتی با همکاری تعدادی از آژانس‌های مسافرتی استان خراسان اقدام به برگزاری تورهای یک و چند روزه به مقصد کلات می نماید.

سرویس رایگان سمساری (ویژه کلاتی ها):کلاتی در راستای تسهیل خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم مازاد بر نیاز اهالی کلات نادر و گردآوری پایگاهی از مشاغل، خدمات و تولیدات کلات نادر اقدام به راه اندازی سرویس سمساری نموده است. کاربران کلاتی به راحتی می توانند کالای کارکرده و یا نو خود را در سایت آگهی کرده و بدون واسطه و هزینه اضافه آن را بفروشند. همچنین به موازات این سرویس صاحبان کسب و کار‌های توزیعی، خدماتی و تولیدی در کلات و یا کسب و کارهایی که مالکان آن کلاتی‌های خارج از شهرستان می باشند هم می توانند خدمات، تولیدات و کالای خود را در سایت کلاتی به همشهریان خود و سایر بازدیدکنندگان معرفی و عرضه کنند.


- صفحه مدیر کلاتی
- صفحه تیم کلاتی


مجوزها و پروانه فعالیت

کلاتی فعالیت خود را از نوروز سال 1394 خورشیدی آغاز نموده و دارای پروانه صنفی از اتحادیه مربوطه و نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران می باشد. کلاتی هیچ شعبه‌ای در مشهد و دیگر نقاط کشور ندارد. فروشگاه اصلی ما به آدرس خراسان رضوی، کلات نادر، بولوار امام خمینی، روبروی اداره مخابرات کلات، پلاک 167 دایر می باشد.


- تصویر پروانه صنفی کلاتی - در سایت اصناف کشور (دبیرخانه هیأت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور)
- نماد اعتماد الکترونیک - نشانه ثبت قانونی سایت کلاتی در سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران (به نام ابوالفضل رحمانی کلات)
- گواهی نامه ثبت علامت تجاری برند کلاتی - ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

سوالات متداول مشتریان

1. نحوه ارسال کالا به چه شکل است؟

صنایع دستی عرضه شده در سایت کلاتی با بسته بندی مناسب و مطمئن به وسیله پست به سراسر ایران ارسال می شود. اما مواد غذایی و محصولات محلی در حال حاضر تنها به آدرس مشتریان در شهر مشهد قابل ارسال می باشد.


2. چه تضمینی برای کیفیت محصولات ارایه شده در سایت وجود دارد؟

محصولات ارایه شده در سایت کلاتی از مرغوبترین تولیدات محلی و صنایع دستی منطقه کلات نادر در استان خراسان رضوی است که به صورت سفارشی تولید شده و یا به صورت دست چین شده توسط کارشناسان با تجربه، از کشاورزان و تولید کنندگان مورد اعتماد کلاتی خریداری شده است. تجربه کارشناسان کلاتی تضمین کیفیت کالاهای عرضه شده در این سایت است.


3. آیا کلاتی فروشگاه فیزیکی و شعبه‌ای دارد؟

کلاتی تنها در یک فروشگاه اصلی به صورت فیزیکی کالا ارایه می نماید که آدرس آن در همین صفحه و صفحه تماس با ما قید شده است. کلاتی شعبه دیگری ندارد.


4. آیا امکان مرجوع نمودن و پس دادن کالا وجود دارد؟

از آنجایی که صنایع دستی موجود در سایت، محصولات دستی مرغوب و خاصی می باشند، تنها در صورتی که پس از ارسال کالا و دریافت توسط مشتری، بسته بندی دوم آن(بسته بندی دومی که داخل جعبه یا بسته پستی قرار دارد) باز نشده باشد قابل برگشت دادن و عودت است. اما محصولات محلی شامل برنج، کره، عسل، گردو، روغن زرد، روغن کنجد و ... به دلیل حساسیت‌های موجود در مسائل بهداشتی در صورتی که برای شما ارسال شده باشد قابل برگشت دادن و عودت نیست. اما می توانید پس از انجام خرید در سایت و حتی اگر پرداخت سفارش خود را انجام داده اید، پیش از ارسال کالای خریداری شده با ما تماس بگیرید و عملیات خرید را لغو نمایید و با اعلام شماره حساب و یا شماره کارت بانکی، مبلغ دریافت شده بابت سفارش شما طی 48 ساعت کاری به حساب شما واریز شده و برای هماهنگی بیشتر با شما تماس گرفته می شود.


- کلاتی را در آپارات دنبال کنید
- کلاتی را در فیسبوک دنبال کنید
- کلاتی را بر روی نقشه گوگل ببینید