کلاتی چیست و چرا؟

با تیم توسعه کلاتی آشنا شوید..

از ایده پردازی تا طراحی: ایده اولیه طراحی این سایت در ابتدا با هدف فروش آنلاین محصولات کلات نادر در سال 1384 شکل گرفت. اما به دلیل آماده نبودن بسترهای لازم و همه گیر نشدن استفاده از اینترنت تا سال 1393 به فراموشی سپرده شد. در این سال با توجه به فراگیرتر شدن کاربردهای اینترنت و آمیختن آن با زندگی مردم فرصت را مناسب تشخیص دادیم و تا رسیدن سال 1394 و نوروز آن سال به طراحی و آزمون و خطا و بررسی نیازهای یک سایت همه فن حریف پرداختیم. حتی این سایت در ابتدا با نام  kalatmarket.com  و بعد از آن  sanmarket.ir  راه اندازی شد.

توسعه دهندگان: گروه توسعه دهندگان کلاتی متشکل از 5 نفر ایده پرداز و برنامه نویس به سرپرستی ابوالفضل رحمانی کلات و محمد غلامیان است.

الان کجا هستیم و برنامه بعدی چیه؟ کلاتی امروز انواع کالاهای تولید شده در کلات را در فروشگاه اینترنتی خود به سراسر ایران ارایه می کند. همچنین خدماتی مثل امکان برگزاری تور و رزرو اینترنتی اتاق و سوییت در کلات را فراهم می کند. . اگر گردشگر هستید و اطلاعاتی از کلات نادر می خواهید، یا اگر صاحب حرفه و کسب و کاری در کلات هستید و یا محصولی برای فروش دارید کلاتی در خدمت شما است. از آگهی های رایگان سرویس سمساری در سایت کلاتی استفاده کنید. ایده امروز کلاتی گردآوری همه چیز درباره کلات نادر زیر یک سقف است!