درباره ما

کلاتی فعالیت خود را از نوروز سال ۱۳۹۴ خورشیدی آغاز نموده و دارای پروانه صنفی از اتحادیه مربوطه و نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران می باشد. کلاتی هیچ شعبه‌ای در مشهد و دیگر نقاط کشور ندارد. فروشگاه اصلی ما به آدرس خراسان رضوی، کلات نادر، بولوار امام خمینی، روبروی اداره مخابرات کلات، پلاک ۱۶۷ دایر می باشد.

کلاتی، اصیل و با کیفیت

روی آوردن به محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک و تولیدات غیرصنعتی در همه جای جهان رو به گسترش است و از سوی دیگر انسان امروز اهمیت بیشتری برای وقت، سلامتی، انرژی و جیب خود قائل است! از همین رو کلاتی مفتخر است که محصولاتی با کیفیت بالا را همزمان با صرفه جویی در وقت، انرژی و جیب شما ارایه می کند. سهولت خرید اینترنتی، امکان انتخاب از بین انواع محصول، ارایه اطلاعات دقیق درباره هر محصول و مزیت‌های بسیار دیگری در کلاتی وجود دارند که شما را از دردسرهای جستجو در بازار، صرف هزینه و وقت زیاد و مواجهه با اجناس بی کیفیت راحت می کند!

کالاها و خدمات ارائه شده

فروش کالاهای تولید شده در کلات نادر و سایر کالاها: کالاهای ارایه شده در کلاتی در دو بخش مواد غذایی و صنایع دستی طبقه بندی می شوند. مواد غذایی شامل برنج منطقه کلات که در کارخانه‌های شالی کوبی مجاز شهرستان کلات نادر تولید، فرآوری و بسته بندی گردیده می شود و صنایع دستی نیز از بافته‌های زیبای پشمی، ابریشمی و دیگر محصولات و کارهای ساخته دست هنرمندان شهرستان کلات نادر است. با ما همراه شوید و صنایع دستی عرضه شده در سایت مانند گلیم، پلاس و پلاسچه، نواربافی، ابریشم بافی، قالیچه‌های دست باف و … را ببینید، بشناسید و به آسانی سفارش داده یا خرید کنید. همچنین انواع برنج درجه یک منطقه کلات نادری، روغن‌های حیوانی و گیاهی مانند کره، روغن زرد، روغن کنجد، عسل مرغوب و گردو را با خیالی آسوده با چند کلیک و پرداخت آنلاین بخرید. شعار ما این است: کلاتی، اصیل و با کیفیت.

خدمات گردشگری و رزرو آنلاین اتاق و سوییت در کلات نادری: کلاتی از ابتدای سال ۱۳۹۵ و با هدف آسان سازی سفر گردشگران به منطقه کلات نادری اقدام به ایجاد سرویس آنلاین رزرو اتاق و سوییت نموده است. پیش بینی مکانی مناسب برای اقامت در سفر خیالی آسوده و خاطره‌ای خوش از سفر به منطقه کلات را برای مسافران به همراه دارد. همچنین کلاتی با همکاری تعدادی از آژانس‌های مسافرتی استان خراسان اقدام به برگزاری تورهای یک و چند روزه به مقصد کلات می نماید.

سرویس رایگان سمساری (ویژه کلاتی ها): کلاتی در راستای تسهیل خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم مازاد بر نیاز اهالی کلات نادر و گردآوری پایگاهی از مشاغل، خدمات و تولیدات کلات نادر اقدام به راه اندازی سرویس سمساری نموده است. کاربران کلاتی به راحتی می توانند کالای کارکرده و یا نو خود را در سایت آگهی کرده و بدون واسطه و هزینه اضافه آن را بفروشند. همچنین به موازات این سرویس صاحبان کسب و کار‌های توزیعی، خدماتی و تولیدی در کلات و یا کسب و کارهایی که مالکان آن کلاتی‌های خارج از شهرستان می باشند هم می توانند خدمات، تولیدات و کالای خود را در سایت کلاتی به همشهریان خود و سایر بازدیدکنندگان معرفی و عرضه کنند.

– صفحه مدیر کلاتی
– صفحه تیم کلاتی

مجوزها و پروانه فعالیت

کلاتی دارای پروانه صنفی از اتحادیه مربوطه و نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به نام ابوالفضل رحمانی کلات است.

– تصویر پروانه صنفی کلاتی – در سایت اصناف کشور (دبیرخانه هیأت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور)
– نماد اعتماد الکترونیک – نشانه ثبت قانونی سایت کلاتی در سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران (به نام ابوالفضل رحمانی کلات)
– گواهی نامه ثبت علامت تجاری برند کلاتی –  ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

سوالات متداول مشتریان

۱- نحوه ارسال کالا به چه شکل است؟

صنایع دستی عرضه شده در سایت کلاتی با بسته بندی مناسب و مطمئن به وسیله پست به سراسر ایران ارسال می شود. اما مواد غذایی و محصولات محلی در حال حاضر تنها به آدرس مشتریان در شهر مشهد قابل ارسال می باشد.

۲- چه تضمینی برای کیفیت محصولات ارایه شده در سایت وجود دارد؟

محصولات ارایه شده در سایت کلاتی از مرغوبترین تولیدات محلی و صنایع دستی منطقه کلات نادر در استان خراسان رضوی است که به صورت سفارشی تولید شده و یا به صورت دست چین شده توسط کارشناسان با تجربه، از کشاورزان و تولید کنندگان مورد اعتماد کلاتی خریداری شده است. تجربه کارشناسان کلاتی تضمین کیفیت کالاهای عرضه شده در این سایت است.

۳- آیا کلاتی فروشگاه فیزیکی و شعبه‌ای دارد؟

کلاتی تنها در یک فروشگاه اصلی به صورت فیزیکی کالا ارایه می نماید که آدرس آن در همین صفحه و صفحه تماس با ما قید شده است. کلاتی شعبه دیگری ندارد.

۴- آیا امکان مرجوع نمودن و پس دادن کالا وجود دارد؟

از آنجایی که صنایع دستی موجود در سایت، محصولات دستی مرغوب و خاصی می باشند، تنها در صورتی که پس از ارسال کالا و دریافت توسط مشتری، بسته بندی دوم آن(بسته بندی دومی که داخل جعبه یا بسته پستی قرار دارد) باز نشده باشد قابل برگشت دادن و عودت است. اما محصولات محلی شامل برنج، کره، عسل، گردو، روغن زرد، روغن کنجد و … به دلیل حساسیت‌های موجود در مسائل بهداشتی در صورتی که برای شما ارسال شده باشد قابل برگشت دادن و عودت نیست. اما می توانید پس از انجام خرید در سایت و حتی اگر پرداخت سفارش خود را انجام داده اید، پیش از ارسال کالای خریداری شده با ما تماس بگیرید و عملیات خرید را لغو نمایید و با اعلام شماره حساب و یا شماره کارت بانکی، مبلغ دریافت شده بابت سفارش شما طی ۴۸ ساعت کاری به حساب شما واریز شده و برای هماهنگی بیشتر با شما تماس گرفته می شود.

– کلاتی را در آپارات دنبال کنید
– کلاتی را در فیسبوک دنبال کنید
– کلاتی را بر روی نقشه گوگل ببینید